Avasime õppeaasta pauguga

Sisestatud Kirsti poolt

Rae Gümnaasiumi kõige esimene avaaktus toimus 1. septembril 2024. Aktusel olid kogu kooliperet tervitamas mitmed külalised ja õppeaasta avasime sõna otseses mõttes pauguga*.

Koolijuht Sirje Kautsaar tervitas kõiki õppijaid ja andis edasi mõttetera: "Elu juhtimine käib seestpoolt väljapoole. Seetõttu: kui sul on unistus, siis kaitse seda!"

Oleme tagasi!

Sisestatud sirje.kautsaar poolt

Tere tulemast tagasi!

Meie koduleht on olnud vahepeal muutumatu, sest tehnokratt oli tulnud siia meid kiusama. Nüüd aga oleme taas olemas ja jagame hea meelega uudiseid vahepeal toimunust.

Meeskond alustas tööd juba 1. augustil. Selle aja sees oleme end koolitanud mentorluse teemal, arutanud koolieluga seotud kultuuriküsimusi ja värvanud juurde inimesi.

Info Jüri Gümnaasiumi 10. ja 11. klassi lõpetajatele

Sisestatud Pohlamari poolt
Head Jüri Gümnaasiumi 10. ja 11. klassi lõpetajad

Ootame teid jätkama oma gümnaasiumiõpinguid Rae Gümnaasiumis.

10. klassi lõpetajad jätkavad Rae Gümnaasiumi G2 tasemel ja 11. klassi lõpetajad G3 tasemel. Õppimine jätkub valitud suunal, läbides kohustuslikud õppeained ja suunakursused.

G2s õppijad lõpetavad gümnaasiumi minimaalselt 97 kursusega, G3s õppijad minimaalselt 100 kursusega.

Külaliste vaba kuu

Sisestatud Pohlamari poolt

Head meist ja meie majast huvitatud inimesed!

Anname teada, et seoses õppijate vastuvõtmise ning õpetajate töö toetamise ettevalmistusega on aprill külastuste vaba kuu.

Ootame huvilisi uudistama uuesti alates maist.

Asu jälgima