Vastuvõtt G2 ja G3 lendu

Rae Gümnaasiumis algab õppetöö septembris 2024

Kool avab oma uksed kuni 540 gümnasistile. Õppetöö toimub kolmes lennus (G1, G2, G3), igas lennus on kuni viis õppegruppi.

Seoses Rae valla haridusvõrgu ümberkorraldamisega muutub Jüri Gümnaasium põhikooliks. Tänased Jüri Gümnaasiumi 10. ja 11. klassi õppijad saavad soovi korral jätkata õpinguid  Rae Gümnaasiumi G2 (11. klass) ja G3 (12. klass) tasemel.

Ületulevate õppijate vastuvõtmise eelduseks on Jüri Gümnaasiumi õppenõukogu otsus järgmisesse klassi üleviimise kohta (Jüri Gümnaasiumi hindamise kord gümnaasiumiastmes, 8 ptklink opens on new page).

Avaldusi õpingute jätkamiseks Rae Gümnaasiumis saab esitada sisseastumiskeskkonnaslink opens on new page 20. juunini peale klassi edukat lõpetamist, kui tunnistusel on kõik positiivsed kursuse hinded.

Vastuvõtukomisjoni 24.05.2024 otsus: 2024/2025. õppeaastal saavad Rae Gümnaasiumi G2 ja G3 tasemel jätkata õpinguid vaid Jüri Gümnaasiumi õppijad. Põhjuseks on õppekavade erinevused kooliti.

Täiendatud info 6. juunil 2024.

Kuidas leian õpilasraamatu väljavõtte?

• Mine Stuudiumis enda profiilile.
  • Paremalt servast leia "Õpilasraamat".
  • Õpilasraamatu valikus kliki  "Praegune seis".
  • Kui sellel lehel ei ole veel sinu lõpetatava klassi kohta õppenõukogu otsust, siis ära veel avaldust esita.
  • Kui õpilasraamatu väljavõttel on õppenõukogu otsus, siis

→ telefonis – saada/options/PDF/save

→ arvutis – ctrl+p/destination - save as PDF

Soovi korral saavad Jüri Gümnaasiumist ületulevad õppijad osaleda tutvumisvestlusel

Kuidas osaleda vestlusel:

Infopäev ületulevatele õppijatele toimus 6. veebruaril. Infotunni esitluslink opens on new page.

Rae Gümnaasiumi õpilaste vastuvõtmise tingimused ja kord link opens on new page

Vastuvõttu korraldab
Avaldatud 19.12.2023. Viimati muudetud 06.06.2024.