Õpilaspiletite tellimine ja bussiliinide info

Loomise kuupäev 28.08.2024

Õpilaspileti tellimine

Palun telli endale õpilaspilet. Õpilaspiletit on Sul vaja näiteks selleks, et saada koolis õpikuid laenutada ja koolilõunat süüa. Lisaks saad Sa õpilaspiletiga ühistranspordis tasuta sõita.

Õpilaspileti tellimiseks logi sisse lehele https://eduid.ee/link opens on new page

Vali ISIC Scholar kaart ja Rae Gümnaasium ning perioodiks 1 õppeaasta

Loe täpsemalt siitlink opens on new page.

Kui jääd hätta, siis kirjuta palun it@rae.edu.eelink opens on new page

Koolibussid ja ühistransport

Rae Gümnaasiumi õpilastel on võimalus kasutada kooli- ja kojusõiduks Rae valla siseliine R1, R2, R3, R4, R11, R12, R13 ja maakonna avalikke liine. Rae Gümnaasiumi õpilaspiletiga saab tasuta sõita Tallinna ühistranspordis ning sõidusoodustuse olemasolul teatud Harjumaa liinidel. Kui õpilaspilet puudub, siis saab õpilane tasuta sõidu õigust tõestada ID-kaardi või rohelise isikustatud ühiskaardiga. Õpilaspileti puudumisel väljastab juht nullpileti.

Rae valla siseliinide sõiduplaani ainult 2. septembril leiad siitlink opens on new page.

Rae valla siseliinide sõiduplaani alates 3. septembrist 2024 leiad siitlink opens on new page.

Valla siseliinide ja maakonna avalike liinide sõiduplaanid on leitavad www.peatus.eelink opens on new page.

Viimati muudetud 04.09.2024.