Õpilaspiletid

Rae Gümnaasiumi õpilastel on vaja tellida õpilaspilet. Õpilaspiletit on Sul vaja näiteks selleks, et saada koolis õpikuid laenutada ja koolilõunat süüa. Lisaks saad Sa õpilaspiletiga ühistranspordis tasuta sõita.

• Kaardi taotlemisel tuleb üles laadida digitaalne foto, mis tohib olla maksimaalselt 3 aastat vana (jpg või png). Foto peab olema tehtud puhtal, eelistatult valgel taustal. Fotol tohib olla vaid taotleja nägu, lisaks ei tohi fotol olla teisi objekte. Kui foto ei vasta nõuetele, siis on Rae Gümnaasiumil õigus taotlus tagasi lükata.
  • Õpilaspileti tellimine on tasuta. Vali ISIC Scholar kaart ja Rae Gümnaasium ning perioodiks 1 õppeaasta. Kui panid kehtivusajaks pikema aja, siis see sobib ka, aga võib-olla pead siis selle eest maksma.
  • Rae Gümnaasium tellitud õpilaspileteid ei väljasta. Palun telli õpilaspilet enda kodusele aadressile. Tellitud õpilaspilet jõuab kohale kuni kümne tööpäeva jooksul. Juhul kui kaardi tellimisest on möödunud rohkem kui 14 tööpäeva, palume ühendust võtta õpilaspileti tootjaga, kirjutades mailiaadressile klienditugi@eyl.ee või +372 640 0423.
  • Kui oled kõik sammud õigesti teinud ja kaardi taotluse esitanud, siis võib tulla Su ekraanile vastus "Midagi läks valesti". Tegelikult jõuavad kõik taotlused meieni. Palun ära tee mitu korda omale kaarti, vaid oota paar päeva, kas Sinu meilile saabub teade, et kaart on aktsepteeritud.
  • Õpilaspileti tellimiseks logi sisse lehele https://eduid.ee/link opens on new page

Kui jääd hätta, siis kirjuta palun it@rae.edu.eelink opens on new page

Avaldatud 28.08.2024. Viimati muudetud 16.09.2024.