Oleme tagasi!

Loomise kuupäev 21.08.2024

Tere tulemast tagasi!

Meie koduleht on olnud vahepeal muutumatu, sest tehnokratt oli tulnud siia meid kiusama. Nüüd aga oleme taas olemas ja jagame hea meelega uudiseid vahepeal toimunust.

Meeskond alustas tööd juba 1. augustil. Selle aja sees oleme end koolitanud mentorluse teemal, arutanud koolieluga seotud kultuuriküsimusi ja värvanud juurde inimesi.

Uued kolleegid on kooliõde Kristi, haridustehnoloog Kirsti, õppenõustaja Ketter ja muusikaõpetaja Ilja. Kohe kohe saame teada, kes on meie kultuurijuht, vene ja hispaania keele õpetajad.

Meil käisid vahepeal ka külalised. Paide Gümnaasiumi meeskond tutvus meie õppekorralduse ja majaga ning pidas oma meeskonnaga seminari tööpäeva lõpuni. Samal päeval külastas meid Kiili lasteaia ülivahva meeskond.

No ja olengi jõudnud tänase päevani ja uued uudised juba 20 minutit vähem kui nädala pärast :)

Sirje Kautsaar
Koolijuht