Õppenõustamine

Õppenõustaja eesmärgiks on toetada õpilasi nende õpingutes ning pakkuda esmatasandi nõustamist õpilaste arengu toetamiseks koostöös lapsevanemate ja õpetajatega. Nõustaja juhindub oma tegevuses lapse heaolust ja parimatest huvidest.
Nõustaja juurde võid pöörduda õpingute planeerimise, õpimotivatsiooni, koolisüsteemi, õpioskuste ja koolis kohanemisega seotud küsimustes. Samuti juhul kui soovid arutada tuleviku võimalusi karjääris või ülikoolis.

Rae Gümnaasiumis on olemas kaks õppenõustajat Ketter ja Gerli. Loe, mis on nende roll ja missuguse küsimusega kummagi poole pöörduma peaks.

🔸

Ketter Laur - pakub esmatasandi nõustamist (noore toetamine, jõustamine), probleemide lahendamist ja ennetamist, aitab tõsta õpimotivatsiooni, nõustab lapsevanemaid ning õpetajaid õpilase õppetööd ja käitumist puudutavates küsimustes, osaleb võrgustikutöös.

Meiliaadress: Ketter.Laur@rae.edu.ee

Telefon: +372 5453 8211

Ketter asub ruumis nr 217.

ER kl 8.3016.30

Broneeri 30 min jutuaeg Ketteri juurde siinlink opens on new page.

Broneeri 15 min jutuaeg Ketteri juurde siinlink opens on new page.

🔸

Gerli Veeleid - toetab noori isikliku teekonna planeerimisel. Vestlema ja konsultatsioonile on oodatud kõik, kes soovivad lihtsalt kaaluda erinevaid võimalusi mida peale kooli teha, karjäärinõustamist, tuge edasiste valikute osas või vahetada mõtteid põnevate projektide ja äriideedega. Kõik küsimused mis puudutavad õpilasfirmadega tegutsemist või mõne ettevõtlikku idee elluviimist on samuti oodatud Gerli jutule!

NB! Gerli on kuni veebruarini kättesaadav läbi tehnoloogiliste vahendite. Kõik küsimused ja mõtted on oodatud emailile või Stuudiumisse. Pikemate juttude ja arutelude jaoks broneeri aeg kohtumiseks.

Meiliaadress: Gerli.Veeleid@rae.edu.ee
Alates veebruarist 2025 on Gerli tagasi oma ruumis nr 218.

E kl 8.3012.00
TR kl 8.3017.00

Broneeri 45 min karjääri aruteluks Gerli juurde siinlink opens on new page.

Broneeri 15 min õpilasfirma aruteluks Gerli juurde siinlink opens on new page.

Avaldatud 10.09.2024. Viimati muudetud 16.09.2024.