Rae Gümnaasiumil on õppejuht valitud

Loomise kuupäev 03.04.2023

Meeskond sai ühe liikme võrra rikkamaks.

Alates 3. aprillist on Rae Gümnaasiumi õppejuhiks Mari Palu, kelle jaoks kool on õppimise paradiis.

Värbamiskomisjoni liige tõi õppejuhiks valitud Mari Palu kohta välja järgmist: "Mari tugevuseks on väga hea kuulamisoskus. Samuti see, et tema jaoks on võrdselt olulised kaks koolijuhile kõige tähtsamat valdkonda - õpetajate areng ning õpilaste heaolu. Minu jaoks on rõõmustavad ja olulised Mari rõhuasetused ühtaegu õpetajate professionaalsusele ja selle arengule kui ka koostööle ja avatusele uutele ideedele."

Mari ise peab oluliseks läbi eeskuju õppimist ja õpetamist ja selleks annab lisaväärtust Rae valla ettevõtlikkusest pakatav keskkond. Tal on teadmised, kuidas luua õppimist toetav keskkond õppijate ja õpetajate jaoks tuginedes tõenduspõhisele juhtimisele.

Mari Palu: “ Ma tahan olla toetav õpipartner õppijale ja õpetajale.”

Seotud artikkel: Rae Gümnaasium otsib õppejuhtilink opens on new page

Viimati muudetud 03.04.2023.