Koolimaja kõrgus ehitajal käes - sarikapidu!

Loomise kuupäev 26.05.2023

19. mail võeti alla sarikapärg Rae Gümnaasiumilt.

Õppekohti saab koolis olema 540. 14,3 miljonit maksev puithoonest koolimaja avatakse 2024. aasta alguses ja  õppetöö algab sama aasta sügisel.

"Ehitus on jõudnud järgmisesse etappi. Tänan südamest iga ehitusega seotud inimest tema panuse eest. Väikestest töölõikudest kasvab lõpuks suurteos. Nurgakivil ütlesin, et minu ülesanne on sellele hoonele väärikas sisu luua – hetkel töötame õppejuhiga õppekava koostamise kallal, mille kõrguse saavutame septembris,“ ütles Rae Gümnaasiumi koolijuht Sirje Kautsaar.

Rae riigigümnaasiumi ehitust rahastatakse riigieelarvelistest ja Euroopa  Liidu toetusmeetmest „Gümnaasiumivõrgu korrastamine perioodil 2014-2020“ ning spordihoone ehitust rahastab Rae vald.

Loe lähemalt: "Rae riigigümnaasium saavutas maksimaalse kõrguse"link opens on new page

***

Lisaks uuele koolimajale saavad õpilased ja kohalikud vallaelanikud endale värske Tuule spordihoonelink opens on new page, mille sarikapidu toimus 6. aprillil.  Spordihoone mahutab pallimängusaali, aeroobika- ja jõusaali koos vajalike lisaruumidega riietumiseks.

Viimati muudetud 31.05.2023.