Loomise kuupäev 01.06.2023

Jah, 4 kuud tööd. Maikuus sai veidi tuure maha võetud uute algatuste puhul ja süveneti rohkem sügavama sisu loomisesse. Haridusdisainikeskusega koostöö on väga vaimu ergastav ja jätab mõltemisainet veel järgmistekski nädalateks pähe lainetama.

Tore kogemus oli kunstikonkursil osalemine. 45 tööd!!! ja sealt tuleb valida 1 - oli see vast pingeline hetk. Lõpuks aga üllatus iseendale ja teistele - elevant ja lind. Lihtsuses tõesti peitub jõud!

Luual on üks ütlemata äge kutsekool ja seal koos parimatega seminari pidada on samuti äge. Saime kokku riigigümnaasiumite juhtidega ja rääkisime nii töist kui hobijuttu.

Töökohaarvutite minikonkurss lõppes samuti positiivselt ning töövahendid on seadistatud ja töös.

Ehituskoosolekul sai läbi räägitud päris mitu teemat, kuid peamine oli, et millised tahvlid ja kui suure pinnaga need on võimalik klassiruumi paigutada. Võtsime õppejuhiga paar päeva mõltemisaega. Mõõtsime paberil kõik läbi ja saime teada, et usaldame paigutuses sisearhitekte ja paneme kõikidesse klassidesse kaasaegsed digitahvlid koos markertahvliga.

19. mail oli ehitajatel sarikapidu. Maja kõrgus on käes ja nüüd on vaja kogu see kõrguse vahemik täita vajalike ehitusmaterjalidega. Jõudu tööle!

Maikuu viimasel päeval külastasime koos IT-juhiga Saue Riigigümnaasiumit, kus vaatasime üle IT lahendused ja tänapäevased klassiruumid. Uurisime, kuidas õpetajad on kohanenud ja rahul töövahenditega ning mida saame meie sellest õppida.

Kokkuvõtte pani kirja koolijuht SIrje Kautsaar

Viimati muudetud 02.06.2023.