Tööelu ABC

Tööelu ABC (G1) - 2. trimestril reedeti 4. ja 5. tund või 3. trimestril esmaspäeviti 4. ja 5. tund

Õpetaja Diana Ossipova

Kursuse eesmärk on anda õpilastele vajalikud teadmised ja oskused oma karjääri planeerimiseks, edukaks tööle kandideerimiseks ning iseseisvaks toimetulekuks tööelus. Kursus hõlmab muuhulgas ka oluliste tööga seotud seaduste ja põhitõdede tundmaõppimist.

Kursuse käigus saab õpilane teada, kuidas koostada korrektseid ja asjakohaseid kandideerimisdokumente ja kuidas valmistuda töövestluseks. Peale selle uurime koos õpilastega erinevaid töö tegemisega seotud lepinguliike, selgitame välja nende eelised ja erinevused, analüüsime töötaja ja tööandja õigusi ja kohustusi töösuhtes ning käsitleme lepingu lõpetamisega seotud põhimõtteid.

Tutvu tööelu ABC kursusega siinlink opens on new page

Avaldatud 02.10.2024. Viimati muudetud 02.10.2024.