Koolijuhi kolmas töökuu

Loomise kuupäev 08.05.2023

Koolijuhi kolmas töökuu on ka nüüdseks läbi. Selle aja jooksul oli pigem palju paberites tuhnimist ja nende koostamist (tehnilistest kirjeldustest tööülesannete kirjeldusteni).

* Kuna aprillis tulid välja Tallinna Ülikooli õpetajauurimuse tulemused, siis sai analüüsitud tulemusi selle pilguga, mida eelmisest koolist kaasa võtta. Üks on kindel - mentorlus on oluliselt kaasa aidanud positiivse töökeskkonna loomisel.

* Kogemuste värskendamiseks osales koolijuht Harjumaa ja Tallinna ühiste sisseastumise katsete korralduses ja samuti komisjoni liikmena sisseastumisvestlustel. Uus värske pilt sellest, millest mõtleb tänapäeva põhikooli lõpetaja. Olid ääretult põnevad päevad. Aitäh, #TõnismäeRiigigümnaasiumlink opens on new page i meeskond, võimaluse eest!

* Kuna mentorlusel saab olema koolis oluline koht nii õpppijate kui õpetajate heaks, siis koolijuht läbis Fonteslink opens on new page dialoogimentorluse koolituse. Ikka selleks, et võtta parim kaasa ja rakendada senist isiklikku praktikat edasi.

* Ja üks mõnus õhtu sai Rae noortega veedetud Rae valdlink opens on new page poolt korraldatud ideesprindil "Hilisõhtune sessioon" Lenne Sulgpallikeskuses.

* Kui eelmisel kuul tegi koolijuht sissejuhatavad vestlused läbi Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Eesti Lennuakadeemiaga, siis aprillis kohtuti Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor esindajatega.

#riigigümnaasiumidlink opens on new page #riigikoolidlink opens on new page #Raevaldlink opens on new page #HDKlink opens on new page #EEKMainorlink opens on new page #fonteslink opens on new page

Viimati muudetud 08.05.2023.