Infotunnid õppijatele

Loomise kuupäev 19.01.2024
Ootame õppijaid osalema infotundides, kus tutvustame põgusalt õppekava ja vastuvõttu.

1. veebruaril kell 16:30-18:30 ootame külla 9. klassi õppijaid, kes kaaluvad jätkata oma õpinguid Rae Gümnaasiumis.

Infotunnis saab osaleda koolimajas kohapeal (Aruküla tee 22, Jüri) ja veebi kaudu. Et teaksime arvestada osalejate arvuga, palume endast märku anda SIINlink opens on new page

Infotunni esitluslink opens on new page.

6. veebruaril kell 16:00-17:30 ootame infotundi osalema Jüri Gümnaasiumi 10. ja 11. klassi õppijaid, kes jätkavad gümnaasiumiharidust Rae Gümnaasiumi G2 (11. klassi) ja G3 (12. klassi) lennus.

❗️TÄIENDATUD: infotundi on võimalik vaadata/kuulata ka VEEBISlink opens on new page. Aga soovitame tulla koolimajja, kuna veebi kaudu ei saa esitada küsimusi. Samuti pole veebiülekanne järelvaadatav.

6.02 infotunni esitluslink opens on new page.

Pärast mõlemat infotundi on kõigil osalejatel võimalus tutvuda värskelt valminud õppekeskkonnaga.

Koolimajas kanname kõik vahetusjalanõusid. Palun võta enda omad kaasa.

ARENE. ÜLLATA. KORDA. NAUDI.

Viimati muudetud 12.02.2024.