Sisseastumistest

L, 04/06/2024 - 00:00

Aeg 10:00 - 13:00
Asukoht Rae Gümnaasium
Test sooritatakse veebikeskkonnas eis.ekk.edu.ee.

Olenevalt G1 lennu õppija kandidaadiks registreerujate arvust viiakse test läbi kahes vahetuses Rae Gümnaasiumis ja/või koostöös Rae valla koolidega. Esimene vahetus sooritab testi kell 10-13, teine vahetus kell 14-17. Testi aeg ja koht teavitatakse sisseastumiskeskkonnas. Jooksva info vastuvõtu kohta leiab menüülingilt Vastuvõtt.

Oleme liitunud Harjumaa ja Tallinna (HarTa) ühiskatsetega, mille eesmärk on võimaldada üheksanda klassi õppijal kandideerida ühise sisseastumistesti tulemustega Rae Gümnaasiumi, Saue Riigigümnaasiumi, Tabasalu Gümnaasiumi, Viimsi Gümnaasiumi, Tallinna Mustamäe Riigigümnaasiumi, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasiumi ja Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi kümnendasse klassi. Õppija saab kandideerida kuni kolme kooli seitsmest, tehes sisseastumiskeskkonnas sisseastumine.ee vastavad valikud.

Vaata rohkem sündmusi
Avaldatud 13.02.2024. Viimati muudetud 06.03.2024.