Visuaalne identiteet

Loomise kuupäev 20.09.2023
Tervitame Rae Gümnaasiumi visuaalset identiteeti

Rae Gümnaasiumi visuaalse identiteedi autor on disainibüroo Velvet. Kohtumiste ja vestluste käigus sündinud hüüdlause ja logo avavad põnevalt meie kujunemise loo.

 

ARENE. ÜLLATA. KORDA. NAUDI.

Rae Gümnaasium seisab pideva arengu eest. Keegi pole kunagi valmis, kohal, teadmistest, oskustest ja võimetest küllastunud. Alati on eesmärke, mille poole edasi püüelda.

Rae Gümnaasium ärgitab ennast üllatama. Teadmisi omandades ja neid teadmisi kasutama õppides avastad endas võimeid ja uusi huvisid, mis inspireerivad avastama enda jaoks uusi maailmu.

Rae Gümnaasium väärtustab arengu põnevust. Iga uue väljakutse ületamisega saad lisaks omandatud teadmistele kogemuse võrra tugevamaks. Põnevil õppijast saab osav õppija, järgmise taseme sina.

Rae Gümnaasium usub rahulolusse saavutuste üle. Oma võimekuse kogemine ja teadmine, et palju huvitavam tulevik on sulle avatud – see tunne on õiglane tasu pingutuste eest.

 

LOGO JA MUSTER

Rae Gümnaasiumi logo on traditsioone eirav. Logo tähed R, A, E, koosnevad osakestest, moodustades visuaali, mille tulevik on hoomatav aga on tabatud arengutee keskel. Logo on loetav, aga nõuab pisut pingutust. See eripära töötab tähelepanu huvides.

Muster toetab RAE logo ja lugu. Logo tähtesid moodustavad osakesed on teadmisteampsud, mille abil oled oma tuleviku poole teel. Mustrite lugu on teadmiste kogumise, seoste loomise, tervikliku maailmapildi moodustumise lugu. Mustrid toetavad logo visuaali, teevad selle kõnekaks ja pakuvad mängulisi võimalusi.

 

ILLUSTRATSIOONID

Rae Gümnaasiumi illustratsioonid räägivad visuaalse loo kooli motost ”Arene. Üllata. Korda. Naudi.” Illustratsioonide teemaks on abstraktne muster, mis peegeldab teadmisampsude kogunemist, kogunenud ampsude vahel seoste tekkimist ja teadmiste kogumi täienemist.

Rae Gümnaasiumi visuaalse identiteedi juhendlink opens on new page

Viimati muudetud 26.09.2023.