Kutse valikkursuste koostöötundi

Loomise kuupäev 05.03.2024

Arvestava osa Rae Gümnaasiumi õppekavast moodustavad valikkursused, mida saavad noored ise valida vastavalt oma huvidele ja tuleviku plaanidele.

Et pakkuda noortele põnevaid ja väljakutseid pakkuvaid valikkursuseid, kutsume huvilisi erinevatelt elualadelt  valikkursuste koostöötundi, mis toimub 19. märtsil kell 14.30-16.00 Rae Gümnaasiumis (Aruküla tee 22, Jüri alevik).

Koostöötunni ülesehitus

• Tunni juhatab sisse kogenud valikkursuste õpetaja, kes igapäevaselt ei tööta koolis. Külla tuleb Rae vallavanem Madis Sarik.
  • Tund jätkub teooria osaga, kus tutvustame põhipunkte õppekavast, ootuseid valikainete sisule ning põhimõtteid valikkursuse ainekava koostamiseks.
  • Tund lõpeb praktilise osaga, kus on võimalus luua valikkursuse ainekava mustand ja põrgatada koostöömõtteid tunnikaaslastega.

Pärast tundi pakume tervislikku ampsu ja näitame huvilistele koolimaja.

Meie mõtteid valikkursuste kohta saab lugeda rubriigist "Õppekava lugu"link opens on new page.

Koostöötundi juhendab
Oma valikkursuse mõtte saad teele panna siit

Valikkursuse mõte

* tärniga markeeritud väljad on kohustuslikud

Valikkursused toimuda iganädalalselt (üldjuhul kord või kaks korda nädalas) või juunikuus toimuval valikkursuste nädalal. Kord nädalas toimuv valikkursus kestab 6 kuud, kaks korda nädalas toimuv valikkursus kestab 3 kuud. Täpsema korralduse lepime kokku kursuse kava loomisel.

Viimati muudetud 20.03.2024.